wtorek, 4 września 2012

Life goes on.

Witam po bardzo długiej przerwie.
Tyle się działo ostatnio, że nie wiem od czego zacząć... Pracuję obecnie w Rzeszowie w Hoshi Sushi. Studia zaczną się już w październiku... co ja w ogóle robię na tym kierunku? Po co ja tam poszłam? Nie mam zielonego pojęcia. W niedzielę znowu miałyśmy zawody strażackie. Tym razem powiatowe. Uwielbiam to! Szkoda tylko, że pewne "problemy techniczne" i nie powiadomienie nas o tym zaważyły na naszym zwycięstwie... No cóż. Za rok nie odpuścimy! Już mi brakuje tych treningów. Później mieliśmy małą imprezkę :) było całkiem sympatycznie.
Dzisiaj zmuszona byłam wstać o 5 nad ranem. Jak ja dotrwam do 22 w pracy? Teraz trzeba jechać do urzędu, później oglądać mieszkanie i spadać do Hoshi... już mnie nudzi takie życie :( potrzebuję zmian i to ogromnych. Nic się nie dzieje po mojej myśli. Ignoruję wszystko i wszystkich. Źle się z tym czuję. Aghrrrr!
W sobotę znowu kolejne wesele... przynajmniej pobawimy się troszkę.

I życie toczy się dalej...

Jest ekipaaaa! :D

Rota pierwsza jak zawsze ogromny zaciesz ;D

Nie wiem czemu śmieszy mnie to zdjęcie :)

2 komentarze:

 1. Nie wiem jak do Ciebie na pisać więc zostawiam wiadomość w komentarzu. Mam parę pytań.
  1. Na azjatyckim cukrze pisałaś, że używasz kremu bb skin 79, chcę sobie kupić, ale boję się bubla, dałabyś znać, gdzie ty kupujesz swoje?
  2. Co teraz studiujesz?
  3. Wybierasz się jeszcze do Japonii?
  4. Jak ci idzie nauka japońskiego? Umiesz czytać?
  Będę ci bardzo wdzięczna za odpowiedź
  Pozdrawiam
  Baśka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, dopiero teraz zauważyłam komentarz. Więc tak:
   1. Kupuję na ebay.com . Raz natrafiłam na bubla ale tylko dlatego, że kupiłam go za zbyt małą cenę. Przeważnie jeśli w przeliczeniu na pln wychodzi ok 80zł to kupuję. Mam też upatrzonych ulubionych sprzedawców od których zawsze kupuję :)
   2. Studiuję Turystykę i Rekreację
   3. W przyszłym roku planuję znowu wybrać się do Japonii jeśli będę mieć możliwość i czas :)
   4. Nauka? Bardzo przyjemnie. Czytać umiem. Wiadomo, kanji jest mnóstwo! Ale ponad 100 jestem w stanie odczytać. I do tego hiragana, katakana, czyli zapis fonetyczny. Japoński wbrew pozorom jest bardzo łatwy :)

   Usuń